گزارش تمرین تیم ملی – بازی کامپیوتری

خبرگزاری فارس: اولین تمرین  تیم ملی فوتبال بعد از بازگشت ملی‌پوشان از کره(بعد از تمرین ریکاوری روز گذشته)از ساعت 10 و 15 دقیقه صبح امروز در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار شد
* سردار آزمون که به دلیل از محرومیت و مصدومیت جزئی بازی مقابل کره را از دست داده بود خیلی زود به همراه مهدی طارمی وارد چمن ورزشگاه آزادی شد و به گرم کردن با توپ پرداخت.

* از آنجا که اعلام شده بود تمرین امروز ساعت تور هوایی کیش 10 صبح آغاز می‌شود خبرنگاران رسانه‌های گروهی برای پوشش تمرین تیم ملی یک ساعت زودتر به ورزشگاه آزادی آمدند اما حراست ورزشگاه اجازه ورود به آنها را نمی‌داد تا بعد از هماهنگی و مساعدت مسئولان تیم ملی ساعت 10 صبح خبرنگاران وارد ورزشگاه شدند تا بتوانند اخبار تمرین تیم ملی را مخابره کنند.

* کارلوس کی‌روش به محض اینکه وارد زمین شد از مسئولان چمن خواست که زمین آبیاری شود اما با توجه به اینکه تور قشم نوروز 97 بازیکنان در حال تمرین بودند آبیاری زمین برای بعضی از بازیکنان مشکل‌ساز شد و بعد از آن دوباره با دستور کی‌روش آبیاری چمن متوقف شد!

خبرگزاری فارس: اولین تمرین  تیم ملی فوتبال بعد از بازگشت ملی‌پوشان از کره(بعد از تمرین ریکاوری روز گذشته)از ساعت 10 و 15 دقیقه صبح امروز در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار شد.
*با توجه به استقبال رسانه ها از تمرین امروز  بازیکنان تیم ملی مشغول گفت‌و‌گو قیمت تور گوانجو با رسانه‌ها شدند و کارلوس کی‌روش هم  بعد از مصاحبه با خبرنگاران  با دروازه‌بانان تیم ملی به گفت‌وگو پرداخت. کی‌روش در بخشی از تمرین امروز به عنوان دروازه‌بان در دروازه حضور داشت و نکات فنی را به سنگربانان تیم ملی گوشزد کرد.

گزارش تمرین تیم ملی 

*امید نورافکن و روزبه چشمی دو تور استانبول نوروز 97 ملی پوش استقلال امروز در حاشیه تمرین با یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.
* تمرین امروز تیم ملی در حالی برگزار شد که آرین قاسمی مترجم کی‌روش به درخواست سرمربی تیم ملی بعد از 30 دقیقه از نمایندگان رسانه‌ها خواست تا ورزشگاه ازادی را ترک کنند تا تمرینات در فضایی ارام و پشت درهای بسته برگزار شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *