عقب‌گرد 83 واحدی شاخص کل بورس – بازی کامپیوتری

خبرگزاری فارس: شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران (تدپیکس) در پایان معاملات امروز یکشنبه 12 شهریورماه 96 با کاهش 83 واحدی به رقم 83 هزار و 345 واحد رسید
در مقابل معاملات سهام در نماد معاملاتی سه شرکت گروه سایپا با 209 واحد، فولاد مبارکه با 30 واحد و معدنی و صنعتی گل گهر با 27 واحد کاهش بیشترین تأثیر منفی را بر برآورد این نماگر به دوش کشیدند.

به گزارش فارس، امروز بورس تهران تور دبی در حالی با معاملات کم‌حجم روبرو بود که با گشایش نماد معاملاتی سایپا پس از حدود سه ماه توقف نماد معاملاتی جوی توأم با احتیاط بر کلیت معاملات بازار سهام برای حرکت دست‌به‌عصای معامله‌گران حاکم شد.

همچنین حق تقدم خرید سهام مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران، از امروز تا 9 آذرماه 96 جهت پذیره‌نویسی بازگشایی شد.

امروز در بازار2 بورس تهران که با معاملات درون‌گروهی سهامداران تور ویتنام عمده اختصاص دارد، 35.5 میلیون سهم پتروشیمی شازند به ارزش بیش از 8 میلیارد تومان کد به کد شد. در بیمه سینا اما کمتر از 30 میلیون سهم به ارزش بیش از 3 میلیارد تومان با معاملات کد به کد سهامدار عمده مواجه بود. همین وضعیت در سرمایه‌گذاری نفت و گاز پتروشیمی تأمین به حجم 6 میلیون سهم به ارزش بیش از یک میلیارد تومان کد به کد شد. همچنین در پتروشیمی خارک بیش از 3 میلیون سهم به ارزش کمتر از 5 میلیارد تومان تور ارزان آنکارا با معاملات درون‌گروهی همراه بود.

به گزارش فارس، امروز در بازار فرابورس نیز 16.5 میلیون سهم هتل پارسیان کوثر اصفهان از سوی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای نخستین بار عرضه و به قیمت هزار و 220 تومان کشف قیمت شد.

طی معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت‌های کشت و صنعت چین‌چین، حق‌تقدم خرید سهام سیمان آرتا اردبیل، بین‌المللی توسعه ساختمان و حق‌تقدم خرید سهام آن، صنعت و کشاورزی شیرین تور مراکش خراسان، پشم‌شیشه ایران، صندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان نارون، از سوی ناظر بازار سهام متوقف و در مقابل نماد معاملاتی شرکت‌های حق‌تقدم خرید سهام داروسازی ابوریحان، سایپا، سیمان ایلام، حق‌تقدم خرید سهام سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان،‌سرمایه‌گذاری مسکن تهران، واحدهای سرمایه‌گذاری گنجینه آینده روشن، حق‌تقدم خرید سهام بانک حکمت ایرانیان بازگشایی شدند.

خبرگزاری فارس: تور ارمنستان شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران (تدپیکس) در پایان معاملات امروز یکشنبه 12 شهریورماه 96 با کاهش 83 واحدی به رقم 83 هزار و 345 واحد رسید.
به گزارش فارس، ارزش کل معاملات امروز بورس تهران به بیش از 173 میلیارد تومان بالغ شد که ناشی از دست‌به‌دست شدن بیش از 790 میلیون سهم و اوراق مالی قابل معامله طی 59 هزار و 742 نوبت دادوستد بود.

شاخص کل هم وزن نیز با کاهش 71 واحدی به عدد 17 هزار و 777 تور ارزان مالزی واحد دست یافت. شاخص آزاد شناور نیز با کاهش 456 واحدی به رقم 91 هزار و 361 واحد رسید. شاخص بازار اول اما در حالی با کاهش 402 واحدی به رقم 58 هزار و 226 واحد دست یافت که شاخص بازار دوم با افزایش هزار و 687 واحدی به رقم 182 هزار و 606 واحد دست یافت. امروز همچنین شاخص کل فرابورس بدون تغییر چندانی روی رقم 952 واحد ایستاد.

بازاری که با توجه به شفاف‌سازی اطلاعات سایپا از سوی سازمان بورس نگران دورنمای خودرویی‌ها تور ارزان مراکش برای وقوع پدیده‌ای دیگر در بازار با حساب‌سازی و تغییر رویه‌های حسابداری است.

بر اساس این گزارش امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس با 271 واحد، پالایش نفت اصفهان با 31 واحد و همراه اول با 15 واحد افزایش بیشترین تأثیر مثبت را بر محاسبه شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

در این حال امروز بازار سهام شاهد تکاپوی معامله‌گران برای شکار تک‌سهم‌های تور یزد لحظه آخری کوچک و بازار دومی با انگیزه شناسایی سود کوتاه‌مدت بود. بازاری که این روزها شاهد نوسان دوباره نرخ ارز در بازار و سودای نوسان گیران در چهارراه استانبول است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *