تسلیت نیروی انتظامی در پی شهادت مرزبانان + در رئال مهم نیست چه کسی گل می زند – بازی کامپیوتری

خبرگزاری مهر: نیروی انتظامی طی پیامی شهادت ۸ تن از مرزبانان غیور هنگ مرکزی چالدران آذربایجان غربی را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم و فرمانده معزز کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) تبریک  و تسلیت عرض نموده و برای خانواده های این عزیزان سرافراز طلب صبر کرده است
خبرگزاری مهر: نیروی انتظامی طی پیامی شهادت ۸ تن از مرزبانان غیور هنگ مرکزی چالدران آذربایجان غربی را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم و فرمانده معزز کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) تبریک  و تسلیت عرض نموده و برای خانواده های این عزیزان سرافراز طلب صبر کرده است.
در متن این پیام می خوانید:

در آستانه اربعین حسینی، بار دیگر جوانان غیرتمند این مرز و بوم شور و شعور حسینی را معنایی دیگر کرده و در دفاع از کیان و ناموس ایران اسلامی که امنیت مثال زدنی آن همواره خاری در چشم دشمنان اسلام و مسلمین است، در مصاف با اشرار تروریست به فیض عظمای شهادت نائل شدند.

و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ

امروز بار دیگر شاهد دلاورمردی ها و از جان گذشتگی های مرزبانان غیور و جان برکف نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بودیم که در دفاع از میهن؛ جانبازی و سربازی را به حد اعلای خود رسانده و جان شیرین خویش را فدای امنیت و آرامش این خاک پاک کردند.

«ملتی که شهادت دارد، اسارت ندارد» این همان پیام پیر مراد مردم ایران و رهبر کبیر انقلاب اسلامی و باور غیور مردان نیروهای مسلح در کسوت نظامی و انتظامی است که همواره فریاد هیهات مناالذله امام مظلومشان را بر لب داشته و با خون خود آبروی سفاکان خون ریز جبهه استکبار و ایادی دست نشانده شان در منطقه را بر باد داده و چهره زشت و کریه شان را از پس نقاب و دستکش مخملی شان به جهانیان نشان داده است و اما بدخواهان ملت بزرگ و شهیدپرور ایران اسلامی بدانند که وعده خداوند حق است، آنجا که می فرماید:

——————-

ورزش سه: مارکو آسنسیو در پیروزی ۳-۰ رئال برابر لاس پالماس یکی از بهترین های زمین بود و یک گل استثنایی هم به ثمر رساند
گل استثنایی:« خوشبختانه توپ به خوبی روی پاس من نشست. می دانستم که روی ریباند می توانیم به گل برسیم و خوشحالم که توپ همانجایی رفت که می خواستم.»

 با این پیروزی رئال مادرید موقتا از بحران فاصله گرفت و با روحیه به بازی دو هفته بعد مقابل اتلتیکو رسید.

آسنسیو در پایان بازی گفت:« لاس پالماس تیم خوبی بود ولی می دانستیم که در نیمه دوم افت خواهد کرد. نیمه اول چندان خوب نبودیم ولی در نیمه دوم بسیار بهتر شدیم و تلاش زیادی کردیم تا گل های بیشتری به ثمر برسانیم که خوشبختانه چنین شد.»

در رئال مهم نیست چه کسی گل می زند

ورزش سه: مارکو آسنسیو در پیروزی ۳-۰ رئال برابر لاس پالماس یکی از بهترین های زمین بود و یک گل استثنایی هم به ثمر رساند.

 

 

عدم گلزنی رونالدو و بنزما:« در رئال مهم نیست که چه کسی گل می زند و مهم پیروزی تیم است. ما یک تیم متحد هستیم و نباید به این توجه کرد که چه کسی گل می زند.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *